III Bal Charytatywny Caritas Archidiecezji Warmińskiej

9 lutego 2020 roku w Hotelu Omega w Olsztynie odbył się już trzeci Bal Charytatywny Caritas.

Bal rozpoczął ks. Paweł Zięba, dyrektor Caritas Archidiecezji Warmińskiej, który opowiedział zebranym gościom o postępach prac przy budowie Hospicjum i o planach na najbliższą przyszłość. Później przyszedł czas na gorący posiłek i dobrą zabawę, którą rozpoczęliśmy od wspólnego zatańczenia poloneza.

Prowadzący zabawę wodzireje z grupy wodzireje.pl skutecznie zatrzymali na parkiecie większość gości, którzy świetnie się bawili do samego rana.

W czasie Balu nie zabrakło także występów zaproszonych gości, szalonych zdjęć w fotobudce, sprzedaży balowych „cegiełek z niespodzianką” oraz gorących licytacji darów przekazanych przez przyjaciół naszego Hospicjum (m.in. srebrnych spinek przekazanych przez Prezydenta RP pana Andrzeja Dudę oraz biżuterii przekazanej przez Pierwszą Damę panią Agatę Kornhauser-Dudę, vouchera na okolicznościowy tort od Czekoady, vouchera na przejazd samochodem wyścigowym Devil Cars, złotej biżuterii od Jubilera Bojarowicza i weekendu w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach).

Za wspaniałą zabawę wszystkim dziękujemy i zapraszamy ponownie za rok!

« 1 z 3 »