Odpust w naszej kaplicy

Dzisiaj w Kościele wspomnienie Aniołów Stróżów, a to oznacza, że… w naszej hospicyjnej kaplicy przeżywamy dziś odpust!
Anioł Stróż jest tym, kogo dzieci często poznają jako pierwszego na drodze swojego duchowego rozwoju. To modlitwa „Aniele Boży, Stróżu mój…” towarzyszy nam od najmłodszych lat. I właśnie dlatego to Aniołowie Stróżowie są patronami naszej hospicyjnej kaplicy.

Z okazji święta patronalnego, w gronie podopiecznych, pracowników i wolontariuszy spotkaliśmy się na porannej Eucharystii, by dziękować Bogu za tych wysłanników do zadań specjalnych oraz prosić o dalsze błogosławieństwo w naszej pracy na rzecz naszych cudownych dzieci. Pod przewodnictwem ks. Macieja Bartnikowskiego, modliliśmy się też o siłę i mądrość, byśmy sami mogli stawać się aniołami dla wszystkich, którzy powierzeni zostali naszej opiece. Niech Aniołowie trzymają nas pod swoimi skrzydłami!