Inauguracja akcji „Pola Nadziei”

Dopiero co zakończyły się wakacje, a tu już październik!
Skoro to już październik, to najwyższy czas na inaugurację kolejnej edycji akcji „Pola nadziei”.
Z tej okazji, w gronie wolontariuszy i opiekunów wolontariatu, spotkaliśmy się dzisiaj na uroczystej Eucharystii w Parafii NMP Ostrobramskiej w Olsztynie (za uczestnictwo w naszej modlitwie i piękną asystę dziękujemy klerykom z roku propedeutycznego), a następnie w salce pod kościołem na spotkaniu oficjalnie rozpoczynającym rok hospicyjnego wolontariatu. Nie zabrakło wrażeń artystycznych, pysznego poczęstunku i znakomitego towarzystwa.
A już w najbliższych dniach na „Polach nadziei” wolontariusze zasadzą cebulki żonkili, które na wiosnę zakwitną, by nieść w nasze serca radość i nadzieję, a będą też okazją do przeprowadzenia zbiórek pieniędzy na wsparcie naszego Hospicjum.
Dziękujemy wszystkim, z którymi się dziś spotkaliśmy i tym, dzięki którym mogliśmy się spotkać!